Знайти нові підходи до організації освітнього процесу, щоб виростити учнів - гідних громадян України, для яких англійська мова буде живим способом спілкування, запорукою успішної персональної кар’єри, інструментом для зростання конкурентоспроможності нашої держави та її європейської інтеграції, - така мотивація громадської організації GoGlobalнадихає нас, педагогічний колектив Очаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2. Тому ми, підтримуючи ідеї міжнародного проекту «GoCamp», другій рік проводимо в червні безкоштовний літній мовний табір «Friends forever». Основні форми роботи нашого мовного кемпу - ігри, екскурсії, різноманітні проекти. І все це англійською мовою./Files/images/разом з волонтерами.jpg /Files/images/свято з варениками.JPG /Files/images/Серця наших кемперів.JPG /Files/images/Свято закриття табору.JPG /Files/images/команда 3.jpg /Files/images/команда 2.jpg /Files/images/команда 1.jpg /Files/images/Українсько-американський гопак.JPG/Files/images/DSCN5094.JPG

Кемперами в цьому році стали 44 учні, які протягом навчального року показали на серйозному рівні знання з англійської мови, взяли активну участь у різноманітних мовних конкурсах та предметних олімпіадах.

З учнями працювали вчителі та волонтери. Мовну практику в таборі організовували вчителі англійської мови Череватенко А.А, Янушевська О.І., Боровікова В.А. Вчителі - предметники та вчителі початкових класів - Вишинська О. С., Козаченко Л. С., Безлепкіна Н. В., Ворошилова О. М., Колодиста О.В. - на засадах партнерства, разом з учнями готували презентації проектів, пісні, театралізації, інтелектуальне кафе, брали участь в іграх, екскурсіях, квестах. Кожного дня зарядку та флешмоби проводила хореограф Скрипка Ю.О. Забезпечував роботу літнього кінотеатру та здійснював комп’ютерну підтримку вчитель інформатики Афанасьєв І. Г. Спортивні заходи проводив учитель фізкультури Бичков О. О. Ідейну підтримку та методичний супровід здійснювали практичний психолог Полова Т. В. та заступник директора з НВР Фоміна Н. С.

Усі 10 днів табору були тематичними та різнокольровими: «День відкриття табору» був білого кольору, «День позитиву» - помаранчевого, «День мистецтва» - синього, «День спорту» - зеленого, «День пригод» - жовтого, «День етикету» - фіолетового, «День креативу» - малинового, «День природи» - кольору хакі. Колір дня підтримувався як символами, так і заходами.

Напрямком табору в цьому році ми обрали тему «Екологія». Діти під час прогулянок на море вчилися відсортовувати сміття, обговорювали глобальні екологічні проблеми, рятували «дельфінів». В «День природи» на екскурсії до Національного природного парку «Білобережжя Святослава» діти разом з волонтерами передали на вторинну переробку пластмасові кришки та батарейки, які школа збирала протягом навчального року. Керівництво НПП нагородило учнівський колектив Очаківської ЗОШ №2 Подякою за активну участь в екологічній акції «Обережно, батарейка!».

Активна громадянська позиція наших учнів також була відмічена обласним депутатом Гемаєвим Х. З., який подарував кемперам поїздку до Національного історико-археологічного заповідника «Ольвія».

Кожен день у таборі проходив цікаво та весело. Незабутніми були зустрічі учнів з волонтерами-американцями, які брали участь у всіх заходах. Американські друзі з особливим задоволенням вчилися танцювати український гопак в національних костюмах.

Учні змогли здобути необхідні мовні навички, спілкуючись англійською мовою у невимушеній обстановці, і поглибити знання з культури англомовних країн. Діти відзначали, що кожен з американських волонтерів мав свої особливості мовлення, тому вони отримали неабиякий досвід спілкування та розуміння різних англомовних співрозмовників.

Підсумком роботи табору стало урочисте закриття «Rainbow Day», яке дійсно пройшло з веселковим настроєм. Діти розповіли про найцікавіші моменти з життя табору, продемонстрували театралізації традиційних американських свят, презентували проект «Традиційна українська страва - вареники».

На завершення свята усіх запросили до їдальні, де шкільні кухарі пригостили смачними варениками.

Слід відмітити, що всі учні були дуже активними у різних видах діяльності, уміло працювали у групах та парах, за що і були нагороджені директором школи Яровенко О. О. медалями в різних номінаціях: за знання мови, мистецтва, етикету, природи, за креативність, спортивність, комунікативність та позитивність .

Підтримку та відзнаку результативної діяльності колективу школи в напрямку організації мовного табору висловив на закритті завідуючий методичним кабінетом міського відділу освіти Тарабан В. А.

Таким чином, дружний та креативний колектив вчителів, учнів разом з волонтерами змогли кожен день в таборі зробити неповторним, щоб перетворити англійську мову зі шкільного предмету на засіб живого спілкування. І в дітей з’явилися не тільки мотивація та натхнення до вивчення іноземної мови, а і розуміння для чого це потрібно.

Кiлькiсть переглядiв: 103

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.