Для всієї шкільної родини 2018-2019 навчальний рік був цікавим та насичений подіями та перемогами. Напередодні літніх канікул традиційно хочеться згадати досягнення великої сім`ї талановитих, активних, успішних учнів та вчителів.

В нашій найбільшій школі міста, Очаківській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №2 у 2018-2019 навчальному році у 20 класах навчалися, виховувалися, розвивалися 477 учнів. Всі напрямки діяльності школи відповідають стандартам Нової Української школи – формуванню компетентної особистості, патріота з активною позицією, який усебічно розвинений, здатний критично мислити, приймати відповідальні рішення, поважає гідність і права людини. За результатами річного оцінювання 34 учня показали високий рівень навчальних досягнень.

Учні школи беруть активну участь у різноманітній діяльності відповідно до своїх здібностей та вподобань: у предметних олімпіадах, інтелектуальних конкурсах міського та обласних рівнів, проектній діяльності, в творчих, спортивних заходах та конкурсах.

Так, в предметних олімпіадах серед учнів 7-11 класів міста нами завойовано 37 призових місць, з них 11 - перших, 11 – других, 15 – третіх. По декілька призових місць мають 10 учнів:

Лясота Влад : І – з англійської мови, ІІ – з екології, ІІІ – з інформатики;

Лук’янова Валерія : І- з російської та української мов, ІІ (максимальний результат) –з біології;

Польшин Олексій – І – з фізики, математики, ІІІ – з астрономії;

Дмитренко Юлія – І –з історії, ІІ – з російської мови, правознавства;

Харковський Артем - ІІ – з історії, ІІІ – з англійської мови, правознавства;

Загреба Ростислав – І – з англійської мови, біології;

Гуменюк Анна – І – з російської та української мов;

Кочерижкіна Аліна - І – з російської мови, ІІ – з української мови;

Бровко Владислав - ІІ – з російської мови, правознавства;

Руденя Марія – ІІ – з історії, ІІІ – з української мови.

Переможцями також стали учні - Ржицька Олеся з української мови, Мазур Дар’я із зарубіжної літератури.

Високу результативність у ІІ (міському) етапі предметних олімпіад показали учні, наставниками яких були вчителі Книш Г. П., Козаченко Л. С., Вишинська О. С., Безлепкіна Н. В., Янушевська О. І.

В олімпіадах проявили себе і учні початкових класів. У міському етапі предметних олімпіад серед учнів початкових класів взяли участь 10 учнів 3-4 класів, 8 з них стали призерами. І місце в олімпіаді з англійської мови посіла Пугачова Дар’я, в олімпіаді з української мови – Плохотнюк Кіра, з природознавства – Мамрега Геннадій, який гідно представив місто на обласній олімпіаді. Підготували переможців вчителі Ворошилова О. М., Боровикова В. А., Панасюк В. В.

Загалом в обласному етапі олімпіад взяли участь 12 учнів. Серед найкращих інтелектуалів області троє наших учнів посіли призові місця: Лук’янова Валерія, Гуменюк Анна - ІІІ місце в олімпіаді з російської мови (вчитель Книш Г. П.), Загреба Ростислав – ІІІ місце в олімпіаді з англійської мови (вчитель Янушевська О. І.).

Учні нашої школи шанують, знають українську мову і беруть участь в українознавчих мовно-літературних конкурсах. Так, в цьому навчальному році під керівництвом вчителів Козаченко Л. С. та Воєводи М. В., в Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика в міському етапі з 9 учасників всі посіли призові місця, серед них п’ять перших місць вибороли Уяник Еміра, Руденя Марія, Гуменюк Анна, Лук’янова Валерія, Кочерижкіна Аліна. Еміра та Анна в обласному етапі вибороли дипломи ІІІ ступеня.

У Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської молоді імені Т. Г. Шевченка всі 7 учнів посіли призові місця. Переможцями стали Головньов Даніл, Єлістратова Олександра, Фоміна Поліна. В обласному етапі Олександра та Поліна також нагороджені дипломами ІІІ ступеня.

В обласному етапі конкурсу читців «Поетична пристань» другий рік стає дипломантом ІІІ ступеня учень 7-Б класу Говорун Олександр (вчитель Козаченко Л. С.) Радує активна участь в творчих конкурсах наймолодших учнів. Так в конкурсі читців Шевченківської поезії «Заповіт-2019» в молодшій віковій категорії Кобець Микола посів І місце. В середній перемогла Уяник Еміра, в старшій – Чернетинська Кароліна.

В цьому навчальному році двоє учнів брали участь в обласному конкурсі - захисті науково-дослідницьких робіт в Миколаївському територіальному відділенні Малої академії наук, гідно показали свої знання матеріалу та вміння презентувати науково-дослідницькі роботи: Лясота Владислав (керівник Афанасьєв І. Г.), Рогатіна Ірина (керівник Безлепкіна Н. В., Іщенко Т. А.). Влад отримав почесний диплом ІІІ ступеня.

В нашій шкільній родині вже стало традицією активна участь учнів у Всеукраїнських та Міжнародних інтерактивних конкурсах, сертифікати та подарунки яких вони із задоволенням отримують урочисто на класних годинах. Так, в цьому навчальному році в 9 різних конкурсах учні школи з 1 по 11 класи отримали 520 сертифікатів. Кількість учасників та якість участі в конкурсах учнів нашої школи найвища серед всіх шкіл міста. Учні отримали 170 відмінних та золотих, 194 - добрих, срібних і бронзових сертифікатів.

Максимальну кількість учасників наші учні продемонстрували в природознавчих конкурсах: в конкурсі «Колосок» (осінній) - 102 учасника - учня 1-11 класів, серед яких 46 отримали відмінні та 50 добрі результати (вчитель Безлепкіна Н. В., Іщенко Т.А.) Високі результати отримали наймолодші учні 1-х класів – «Золоті колоски» - Карауш Данило, Кобзар Люба, Рябко Володимир, Савич Ілана, Скорик Іван (вчителі Лозовська С. М., Овсянко А. В.)

В конкурсі «Геліантус» - з 50 учасників 39 нагороджені дипломами та грамотами переможців, Половий Єгор отримав диплом І ступеня на Всеукраїнському рівні (вчитель Безлепкіна Н. В.) Анатій Марина, учениця 1 класу, стала наймолодшим переможцем в початковій школі.

Учні беруть участь в двох українознавчих конкурсах: «Патріот» та «Соняшник». Так, серед 49 учасників конкурсу «Патріот» - 13 отримали золоті, срібні та бронзові сертифікати (вчителі Козаченко Л. С.). Конкурс «Соняшник» стає все більше популярним серед учнів, особливо початкової школи: 77 учасників одержали 60 нагород. Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня отримала Шембель Варвара (5-Б клас), ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня – 5 учнів: Євпакова Анастасія (5-Б), Бевзюк Єгор, Єлістратова Олександра, Ржицька Олеся (7-А), Уяник Еміра (7-Б). Дипломами І ступеня на регіональному рівні нагороджені Дубовікова (7-Б), Гуменюк Анна, Гуменюк Анастасія (9-Б). Наймолодшими учасниками були 12 першокласників і 4 з них стали переможцями в початковій школі: Анатій Марина, Кобець Микола, Мисяк Яна, Шинкаренко Марія.

В конкурсі МАН - Юніор – ерудит традиційно учні показують ґрунтовні знання: в номінації «історія» 22 учня з 27 учасників отримали відмінний та добрий результат, в номінації «екологія» 24 учня з 35 (вчителі Вишинська О. С., Безлепкіна Н. В.).

Слід відзначити, що формування екологічної компетентності школярів в нашому закладі є пріоритетним напрямком освітньої діяльності. А десятикласники, які обрали екологічний профіль, впевнилися у своєму правильному виборі та стали ініціаторами, організаторами багатьох екологічних заходів.

В конкурсі з англійської мови «Гринвіч» в цьому році приймало участь 66 учнів, 19 з яких вибороли золоті сертифікати, 7 – срібних, 3 – бронзові (вчителі Череватенко А. А., Янушевська О. І., Боровикова В. А.)

Наші учні, які цікавляться інформатикою, в конкурсі «Бобер» отримали 4 відмінних та 16 добрих сертифікатів серед 29 учасників – учнів 2-10 класів. Найвищі бали показали учні 4-Б - Бутенко, Гутник, Диканський, Шумаков (вчителі Афанасьєв І. Г. та Бабченко А. А.)

В конкурсі з фізики «Левеня» всі 38 учасників отримали відмінні та добрі результати (вчителі Фоміна Н. С., Кукін А. А.)

Активно та результативно виступили учні в конкурсі із зарубіжної літератури «Sunflower» - 47 учасників, з яких Кузнєцов Марк посів ІІІ місце на Всеукраїнському рівні, а Ржицька Олеся – І місце на регіональному рівні, 22 учня нагороджені дипломами ( вчитель Книш Г. П.) Наймолодший переможець в початковій школі - учень 1 класу Кобець Микола.

Максимальну кількість сертифікатів та грамот серед учнів початкових класів отримують 4А, 4Б, 3Б (класні керівники Ворошилова О. М., Глушко О. А., Колодиста О. М.) Серед учнів основної та старшої школи активні 9Б, 10, 7А, 11 (класні керівники Козаченко Л. С.. Токарєва О. О., Книш Г. П., Журавель І. М.).

В квітні учениця 10 класу Фоміна Поліна гідно представляла наше місто та школу в обласному конкурсі «Лідер року» (наставник Полова Т. В.) Поліна очолює актив Учнівської ради школи. Разом з нею добросовісно виконують свої обов’язки Крючка Олександра, Дмитренко Юлія, Лук’янова Валерія, Мазур Дар’я. Окремо можна відзначити волонтерську роботу, яку здійснюють учні школи в організації підготовчих занять з майбутніми першокласниками: Віняр Олександра, Чернетинська Кароліна, Гемаєв Імран, Дубровська Юлія, Коваленко Гордій, Дмитрова Юлія, Чуприна Ніколь.

На обласному турнірі юних істориків знають команду нашого міста, в складі якої в цьому році виступали знавці історії, учні 10 класу, Лясота Влад та Дмитренко Юлія. Під керівництвом Вишинської О. С. вони вибороли почесне третє місце серед багатьох команд.

Не залишається без уваги знавців правознавства Всеукраїнський конкурс правових есе «Права людини крізь призму сучасності», в якому взяли учнів 7 учнів 9-10 класів та отримали дипломи.

У Всеукраїнському онлайн – уроку «Європа починається з тебе» 65 наших учнів 8-10 класів обговорювали питання європейських цінностей.

Вперше в цьому році учні з зацікавленістю брали участь в предметних онлайн-олімпіадах та конкурсах з біології, екології, фізики, хімії, математики, англійської мови, інформатики, для учнів початкових класів. З 408 учасників – 260 нагороджені дипломами переможців.

В цьому році ми продовжимо працювати за проектом Go Camp разом з іноземними волонтерами в літньому англомовному таборі «Friends forever», в якому з 10 по 20 червня майже 60 учнів - знавців англійської мови та колектив активних педагогів зможуть в цікавій та креативній формі розвинути свої комунікативні навички.

З неменшою гордістю ми говоримо про спортивні досягнення наших учнів.

В закладі діють гуртки різного спрямування: «Світ шахів» (керівник Кукін А. А.), «Влучний стрілець» (керівник Бичков О. О.), гурток волейболу (керівник Макаренко П. В.), хореографічний гурток «Мрія».

Шкільний хореограф Скрипка Ю. О. до свого гуртка «Мрія» залучила найбільшу кількість учнів, які демонструють свої хореографічні здібності на всіх загальношкільних та міських заходах. Кусякова Олександра, Єрьоміна Ірина, Рудан Дар’я – найактивніші учасники гуртка. Зараз вони готуються до обласного фестивалю-конкурсу «Єдина родина».

Гурток «Світ шахів» очолює Кукін А. А. Він довів дітям, що шахи – найцікавіша спортивна гра, що розвиває логіку та інтелект. Учні брали участь у шаховому турнірі, який пройшов в квітні. Переможцями турніру стали учні Шиян Дмитро, Говорун Олександр, Руденя Марія. Дмитро та Олександр в складі збірної міста брали участь в обласних змаганнях, де Олександр став переможцем. Учасники гуртка Вишинський Ян, Рак Анастасія, Сенкевич Олег, Свєтлов Олександр також є активними учасниками всіх міських турнірів. Вишинський Ян став переможцем у міських змаганнях з шашок.

В 8-А класі є спритні легкоатлети, які брали участь в міських змаганнях. Так, Кушнір Марія показала найкращий результат на дистанціях 100 та 400 метрів, а Кучеренко Денис став другим на дистанції 400 метрів.

Ми також пишаємося нашими спортивними батьками. В міських змаганнях «Тато, мама, я – спортивна сім`я» другий рік поспіль наші родини найкращі. В цьому році спортивна сім’я Гінкулова Олександра , учня 2-А класу , виборола І місце.

Наші учні активно розвивають свої здібності в музичній, художній та спортивній школах. Ми підтримуємо їх досягнення на всіх рівнях.

Кожного понеділка на загальношкільній лінійці оголошуються досягнення та перемоги наших учнів, які займаються дзюдо і самбо - Кучеренка Андрія, Басова Давида, Загребельного Дениса, Анатія Сергія, Горбатюк Маргарити, Шевченка Тимура, Казаманова Івана, Бащенко Варвари, Казаманова Івана, Дігтяра Максима, карате - Акімова Нікіти, Сеніної Ксенії, Каменського Олександра, Пащенко Олександра, Слесаренко Артема, Шпильового Всеволода, Гончаренко Дар’ї, Лебідь Діани, Мись Ілля, Самотюк Кароліна, футболом - Гінкулова Олександра, Піскового Даніїла, Горбурова Дмитра, Григорчика Тимура, Кузнецова Марка, легкою атлетикою - Бобрових Сергія і Марії, Руденка Ярослава.

Наші учні 10 класу Безлепкін Володимир та Гатальський Дмитро проявили себе у міських змаганнях з волейболу та брали участь в обласних змаганнях.

Наші талановиті танцюристи та співаки, які займаються в музичній школі та міських творчих колективах «Золотий колос», «Радість», «Нова галактика» також радують успіхами.

Всі діти талановиті. Це доводять і наші художники та митці, роботи яких відзначаються на високому рівні.

В шкільному творчому вернісажі персональні виставки своїх робіт представили Сильченкова Олександра (2-А ), Бусуріна Маргарита (2-Б), Ніяка Владислава, Плохотнюк Кіра (3-А), Пугачова Дар’я, Колпакова Софія (3-Б), Гончаренко Дар’я, Чорненька Поліна, Грицанюк Анастасія (4-А), Бойчук Анастасія (4-Б), Муллабаєва Анастасія, Беляєва Олена, Матющенко Маргарита (5-А ), Подолянчук Марія (5-Б), Тихонова Анна, Голікова Аліна, Сурова Кароліна (6-А), Байбородіна Марія, Єлістратова Олександра (7-А), Сурова Ангеліна, Уяник Еміра, Ахрамєєва Олена (7-Б), Пащенко Нікіта, Кусякова Олександра, Залозний Олександр, Сеніна Ксенія (8-А), Григуца Яна (8-Б ), Бабенко Елизавета, Березницька Ксенія (9-Б), Римарєва Катерина, Куцька Анастасія (10), Толстошеіна Катерина (11), Маслій Тихон (2-Б), Власов Валентин (3-А),Семенов Арсеній, Шевченко Поліна, Сівченко Влада (4-Б), Соколова Крістіна (7-Б ), Молотова Дар’я (5-А). Викликала захват у присутніх військова колекція Погорєлова Іллі (9Б).

Організаторами майстер-класів на творчому вернісажі були вчителі Дрозд Л. П., Березницька М. В., Безлепкіна Н. В., Кукін А.А., Колодиста О.В., та наші творчі батьки Кобець Н.С., Залозна І.О., Погосова Ю.Ф., Пащенко А.В., Маслій А.О., Чорненька Ю.О.

Ми вітаємо з цими досягненнями педагогів школи, а також колег спортивної, музичної, художньої шкіл, хореографічні колективи міста. А саме головне батьків наших талановитих, активних, творчих учнів.

/Files/images/1_-_2018-2019/pdsumki_roku_2018-2019/DSCN0105.JPG/Files/images/1_-_2018-2019/pdsumki_roku_2018-2019/DSCN0115.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 96

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.