Свято творчості вчителя

Атестація – це підсумок професійної майстерності вчителя, демонстрація найкращих професійних умінь. А творчий звіт для педагогів нашої школи - це свято творчості вчителя.

27 березня 2015 року відбулося традиційне засідання педагогічної ради.

Сім вчителів, які в цьому навчальному році проходили атестацію, представили увазі колег мультимедійні презентації свого досвіду роботи, виставку методичних доробок та фотографій «Творчий пошук шляхів формування компетентної особистості».

У міжатестаційний період вони працювали у постійному творчому пошуку, перебували у неперервній самоосвітній діяльності, впроваджували активні форми й методи навчання, позакласної та виховної роботи.

/Files/images/atestatsya/DSC04694.JPG /Files/images/atestatsya/DSC04691.JPG

Теплі слова на адресу виступаючих вчителів звучали від їх кураторів.

Вчитель англійської мови Касьянова Валентина Олександрівна - щира та сердечна людини, зазначила Фоміна Н. С. Валентина Олександрівна всі 48 років свого педагогічного стажу віддала нашій школі, любить школу, бо вважає її рідним домом. Багато випускників вчителя стали нашими колегами. Вона вміє для учнів на уроці створити комфортну атмосферу спілкування, активно застосовуючи рольові ігри, ситуативні вправи, фонетичні зарядки та інше. Свій досвід педагог представила в посібнику «Методична скарбничка вчителя англійської мови», в який включила розгорнуті конспекти уроків однієї з тем 4 класу з використанням цих цікавих методів та прийомів. Педагогічна рада рекомендувала шкільній атестаційній комісії порушити клопотання перед міською атестаційною комісією про присвоєння Валентині Олександрівні звання «Вчитель – методист».

/Files/images/atestatsya/DSC04648.JPG

Вчитель географії Іщенко Тетяна Андріївна має великий педагогічний та життєвий досвід, а також вдалу практику само та взаємно оцінювання на уроках, що сприяє розвитку критичного мислення, комунікативної компетентності учнів. На це звернула увагу Конюченко А. С. і зазначила, що узагальнення досвіду та розробки уроків, представлені Тетяною Андріївною в брошурі «Організація усного взаємоконтролю на уроках географії», будуть корисні в роботі всім вчителям.

/Files/images/atestatsya/DSC04674.JPG

Вчитель історії та правознавства Вишинська Оксана Сергіївна, відмітила Фоміна Н. С., своїм досвідом участі та перемоги в конкурсі «Учитель року – 2015» продемонструвала результат тісної співпраці, що лежить в основі творчості нашого колективу і є запорукою успіху. При цьому Оксана Сергіївна показала високі особистісні якості педагога та результативність роботи з учнями.

/Files/images/atestatsya/DSC04659.JPG /Files/images/atestatsya/DSC04662.JPG

Вчитель української мови та літератури Кобець Наталія Сергіївна, як відмітила Козаченко Л. С., продемонструвала здатність до саморозвитку, творчості. ЇЇ формула педагогічного успіху «Навчаючи – вчусь» дієва, як показують відкриті уроки, позакласні заходи, підготовлені та проведені молодим вчителем. Підвищенню майстерності Наталії Сергіївни, як і інших молодих вчителів школи, сприяла дієва допомога та підтримка з боку педагога – організатора Полової Тетяни Вікторівни.

/Files/images/atestatsya/DSC04667.JPG

Вчитель англійської та німецької мов Череватенко Аліна Анатоліївна, як зазначила Ковальчук Н. М., вміло втілює в своїй роботі пошук нового та застосування знань на практиці - невід’ємну частину пізнання.

/Files/images/atestatsya/DSC04702.JPG

Вчитель фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни» Бичков Олексія Олексійовича- відповідальний, ініціативний вчитель, відмітила Горєва Л. О. Олексій Олексійович використовує різноманітні методи підвищення зацікавленості дітей до занять фізичною культурою та спортом.Уроки вчителя насичені оригінальними вправами, пізнавальним матеріалом. Велику увагу приділяє диференціальному підходу, для чого проводить моніторинг фізичної підготовленості учнів.

/Files/images/atestatsya/DSC04685.JPG

Вчитель початкових класів Ворошилова Оксана Миколаївна під час атестації показала емоційність, насиченість уроків та позакласних заходів, на яких вміло застосовувала інтерактивні, ігрові методи для активізації пізнавальної активності учнів, розвитку їх самостійності. На це звернула увагу Чорна Л. В.

Підводячи підсумки педагогічної ради, вчителі, які атестувалися, відзначили плідну роботу адміністрації та педагогічного колективу, дієву шкільну систему організації атестації вчителів, головні принципи якої можна виразити словами: Творчість, Співпраця, Результативність.

Кiлькiсть переглядiв: 131

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.